Śląsk - piękny i malowniczy

Śląsk - piękny i malowniczy

W Bielsku - Białej można właśnie zweryfikować prawdziwość stereotypu, że Śląsk to tylko kraina zniszczona przez przemysł i mało interesująca dla artystów. Zdjęcia Haliny Holas-Idziakowej oraz Leonarda Idziaka, pokazywane w Galerii B&B temu całkowicie przeczą.


Galeria Fotografii B&B zaprasza w piątek, 1 lutego 2008, o godz. 18.00 na otwarcie wystawy Nie tak dawne pejzaże Śląska . Na ekspozycji zobaczymy prace Haliny Holas-Idziakowej oraz Leonarda Idziaka. Ich niezwykłe fotografie są ciekawą ilustracją dawnych i niedawnych śląskich pejzaży. Na zdjęciach Idziaków wszystko jest jakieś piękniejsze - zwykli ludzie, górnicy zaczynający lub kończący szychtę na kopalni „Katowice”, dziewczyny wypoczywające w parku Kościuszki. To Śląsk inny, piękniejszy, chwilami magiczny.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem