Slik wprowadza do Polski nowe statywy

Slik wprowadza do Polski nowe statywy

Slik wprowadza do oferty kolejne nowości. Tym razem są to trójsekcyjne i czterosekcyjne statywy z serii PRO EZ, dostępne w cenach od 430 do 800 złotych.


Slik PRO EZ posiadają trójpozycyjną regulację kąta ustawienia nóg, pozwalają więc na robienie zdjęć praktycznie pod dowolnym kątem. Statywy wyposażono w zastrzaskowy system blokowania sekcji nóg, gumowe zakończenia, poziomicę i szybkozłączkę. Wielofunkcyjna głowica SH-707E, dostępna w statywach PRO 330 EZ i PRO 500 EZ umożliwia łatwą obsługę w jednoczesnym ustawieniu obrotowym oraz pochyłowym. W modelach tych występuje też dwuosiowa poziomica, pomagająca zwiększyć stopień dokładności ustawienia aparatu podczas fotografowania. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem