Portret rodzinny w epoce sieciowej

Portret rodzinny w epoce sieciowej

„Portrety rodzinne” to realizacja greckiej fotografki Marii Mavropoulou który bada rolę, jaką urządzenia podłączone do Internetu odgrywają obecnie w naszym życiu - Według autorki zdjęć, ekrany dają dostęp do „równoległego świata, jaki tworzy globalna sieć”. „Za jej sprawą nasze życie zmieniło się w każdym aspekcie - także w zakresie tego jak ten świat postrzegamy” podkreśla artystka.


Niepokojące portrety rodzinne w dobie smartfonów

"Urządzenia z dostępem do sieci prowadzą nas przez prawdziwy świat, odpowiadając na nasze pytania, doradzając i towarzysząc w dzień oraz w nocy. Patrzymy na nie, dotykamy i rozmawiamy z nimi niemal w intymny sposób", stwierdza fotografka. Dla Marii Mavropoulou zauważenie tych zjawisk sprawiło, że spojrzała na wykorzystywane na co dzień urządzenia w inny sposób. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem