smc Pentax DA* 60-250 mm F/4 ED IF SDM - pierwsze zdjęcia testowe

smc Pentax DA* 60-250 mm F/4 ED IF SDM - pierwsze zdjęcia testowe

smc Pentax DA* 60-250 mm F/4 ED IF SDM to prawdziwy unikat. Tylko Pentax ma w ofercie obiektyw o tak szczególnym zakresie i nic podobnego nie znajdziemy ani u Canona ani Nikona. W przypadku Pentaxa, występowanie takiej konstrukcji nie jest aż tak dziwne, ponieważ konstruktorzy tej marki od wielu lat słyną z oryginalności. W ofercie tego japońskiego producenta znajdziemy takie osobliwości jak np. smc Pentax DA 21mm F3.2 AL Limited czy też smc Pentax FA 77mm F1.8 Limited, a pośród nich także smc Pentax DA* 60-250 mm F/4 ED IF SDM. Dziś prezentujemy niewielką galerię zdjęć wykonanych tym właśnie obiektywem.


Prezentowane poniżej zdjęcia zostały wykonane aparatem Pentax K-7 oraz obiektywem smc Pentax DA* 60-250 mm F/4 ED IF SDM w formacie RAW (PEF). Pliki zostały następnie wywołane z pomocą oprogramowania Adobe Lightroom 2,5 (bez wyostrzenia i przy zachowaniu neutralnych ustawień programu).

smc Pentax DA* 60-250 mm F/4 ED [IF] SDM test zdjęcia testowe review photo  

Reklama

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem