Śmiała sesja zdjęciowa w wykonaniu Collier Schorr: przed obiektywem Bella Hadid

Śmiała sesja zdjęciowa w wykonaniu Collier Schorr: przed obiektywem Bella Hadid

Modelka Bella Hadid w ostatnich miesiącach bije rekordy popularności na arenie fotograficznej - nie ma dnia, aby światła dziennego nie ujrzały nowe fotografie z jej wizerunkiem, czy to w magazynach modowych, czy na zdjęciach reklamowych. Czy rzeczywiście staje się muzą najlepszych światowych fotografów, czy to tylko chwilowa moda - to pokaże czas. Najnowsza sesja zdjęciowa z udziałem Hadid jest dziełem kontrowersyjnej artystki Collier Schorr.


Pierwszy okres  pracy Collier Schorr w świecie show biznesu i mody był dość trudny. "Klepałam moich modeli po ramieniu i mówiłam: "Wiem, że to uciążliwe, ale damy jakoś radę" - to nie był najlepszy sposób na rozpoczęcie sesji zdjęciowej! Nie zdawałam sobie wtedy sprawy, jak tworzyć relację z modelem, jak współpracować. Musiałam się tego nauczyć. Teraz, gdy fotografuję kobiety, robię wszystko, aby moje zdjęcia były szansą na odzwierciedlenie ich pragnień, możliwością wyrażania ich fizyczności w otwarty sposób - bez jakiegokolwiek ryzyka" -  mówi artystka.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem