Śmieszne zdjęcia zwierząt - trwa konkurs fotograficzny Wildlife Photography Awards 2020

Śmieszne zdjęcia zwierząt - trwa konkurs fotograficzny Wildlife Photography Awards 2020

W otaczającej nas rzeczywistości pełnej niepewności, każda dawka humoru jest na wagę złota - Podczas, gdy wielu z nas pozostało w domach, królestwo zwierząt rozkwita i ma się dobrze. W jednym z ulubionych konkursów fotograficznych Comedy Wildlife Photography Awards 2020 niedawno wyłoniono jedne z najlepszych ujęć – tego zbioru zdjęć nie można pominąć.


To już szósta edycja konkursu fotograficznego Comedy Wildlife Photography Awards, stworzonego przez Paula Joynsona-Hicksa i Toma Sullama - dwóch brytyjskich fotografów. Współpracują z fundacją The Born Free mając nadzieję promować ochronę przyrody, poprzez śmieszne zdjęcia zwierząt. Tysiące zgłoszeń na konkurs pochodzi od fotografów z całego świata, którym udało się uchwycić zwierzęta w zaskakujących i zabawnych momentach. W tym roku rekordy popularności biją:  zdezorientowana foka, śmiejące się hipopotamy i zszokowane młode lwy.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem