Śmieszne zdjęcia zwierząt w manipulacjach utalentowanego artysty Ronalda Onga

Śmieszne zdjęcia zwierząt w manipulacjach utalentowanego artysty Ronalda Onga

Ronald Ong, artysta zajmujący się fotografią cyfrową, tworzy surrealistyczne zdjęcia, sprytnie łącząc zwierzęta z produktami spożywczymi i innymi nieoczekiwanymi przedmiotami. Zobaczymy między innymi zebrę, połączoną ze stosem Oreos (trafnie zatytułowaną „ZEBREO”), czy lisa z bochenkiem chleba („LOAFOX”). Bez względu na to, jaką kombinację zdjęć tworzy Ong, serie pokazują jego poczucie humoru, wyobraźnię oraz ogromną dbałość o fakturę i kolor.Łączenie i modyfikowanie zdjęć i tworzenie niewiarygodnych efektów wciąż posiada spore grono zatwardziałych przeciwników. A przecież z manipulacją mamy często do czynienia już w momencie wykonywania oryginalnego zdjęcia.
 
Ronald Ong tworząc śmieszne fotografie ucieka się do manipulacji, poszerzając możliwości przekazywania idei: fajnych zabawnych skojarzeń zwierząt z różnymi produktami. Przy tym jego fotomontaże są subtelne -  dobiera elementy które pasują do siebie, mają podobne oświetlenie, balans kolorów i ostrość. To są dobre fotomontaże, powstałe w wyniku połączenia praktyki, kreatywnego myślenia i zwracania uwagi na detale.
 
Jeśli poczułeś inspirację do tworzenia śmiesznych zdjęć w cyfrowej ciemni, musisz wyobrazić sobie pożądany efekt, zanim rozpoczniesz pracę. Nie spiesz się. Za każdym razem, gdy dokonasz zmiany, zatrzymaj się i oceń ją, potem zabierz się do następnej. I upewnij się, że każdy krok wygląda dobrze.
Reklama

E-szkoła portretu


Aby powstał poruszający portret, trzeba do perfekcji opanować warsztat i techniki fotograficzne. Fotografia portretowa jest nie tylko pasją, sztuką, jest także rzemiosłem.

 

E-szkołę portretu tworzy jedenastu fotografów, których zdjęcia publikowane są w prasie, wykorzystywane w kampaniach reklamowych, prezentowane na wystawach całego świata. To oni przekażą Ci niezbędną wiedzę do skutecznej samodzielnej pracy. Dzięki ich wiedzy nauczysz się zestawiać wszystkie elementy fotografii w naturalną całość tak, by tworzyć portrety przenikliwe, intrygujące, których nie da się zapomnieć.

 

Sprawdź jak przebiega e-kurs

Śmieszne zdjęcia zwierząt Ronalda Onga

 

Śmieszne zdjęcia

 

Śmieszne zdjęcia

 

Śmieszne zdjęcia

 

Śmieszne zdjęcia

 

Śmieszne zdjęcia

 

Śmieszne zdjęcia

 

Śmieszne zdjęcia

 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 80% 20% ocen: 5

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Śmieszne zdjęciaKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Zwiastuny jesieni Twoje piękno - Twoja historia ... Znaleźć swój kawałek wszechświata - to wolność ... Bywa, że słowa są bliskie jak by Twój dotyk ... Życie to ślad jaki pozostawiamy w czyimś sercu ... Piękno to historia ... Jaskrawość wnętrza