Snap & Share Kids Cam dla iPhone'a

Snap & Share Kids Cam dla iPhone'a

Snap & Share Kids Cam jest pierwszą, iOS-ową aplikacją dla dzieci, pozwalającą najmłodszym wykonywać zdjęcia w najprostszy z możliwych sposobów.


Z aplikacji Snap & Share Kids Cam mogą korzystać nawet trzylatki. Przyjazny interfejs i głosowe komendy ułatwiające korzystanie z programu, pozwalają dzieciakom w prosty sposób samodzielnie wykonywać zdjęcia. Duże przyciski to kolejna zaleta Snap & Share Kids Cam. Fotografia powstaje po dotknięciu jednego z nich, drugi służy do przeglądania zdjęć już wykonanych, trzeci natomiast potrzebny jest do wysłania e-maila (na adres zdefiniowany wcześniej przez rodzica). W ten sposób nasze pociechy mogą nie tylko samodzielnie kadrować i zwalniać spust migawki, ale również dzielić się zdjęciami z rodziną.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem