Snapture w App Store - fotograficzna aplikacja dla iPhone dostała status oficjalnej

Snapture w App Store - fotograficzna aplikacja dla iPhone dostała status oficjalnej

Aplikacji Snapture przeznaczonej na telefony iPhone udało się wejść do oferty oficjalnego sklepu z oprogramowaniem Apple (App Store). Wcześniej aby móc użyć programu należało skorzystać z witryn nieautoryzowanych i z tak zwanego "jailbreaka", czyli dostosowania telefonu do obsługi dodatków nieoficjalnych.


Snapture zastępuje natywne oprogramowanie telefonu iPhone w celu dostarczenia dodatkowych opcji wbudowanemu aparatowi fotograficznemu. Po instalacji uzyskujemy dostęp do opcji takich jak: ulepszony zoom, obsługa multitoucha w liveview (podglądzie na żywo), tryb seryjny (trzy zdjęcia w serii), wykonywanie fotografii po "pacnięciu" dowolnego miejsca na ekranie, lub po oderwaniu palca od ekranu (funkcja Snapzones), oraz opcja pojawiania się wykonanych zdjęć w formie miniatur wylistowanych u dołu ekranu - stamtąd można je podejrzeć, a potem zapisać lub skasować.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem