Solve Sundsbo - nowa sesja w chińskim Vogue

Solve Sundsbo - nowa sesja w chińskim Vogue

Solve Sundsbo pokazał zdjęcia, które z powodzeniem można określić mianem "eterycznych". Sesja ukaże się w najbliższym numerze chińskiego Vogue.


Norweski fotograf mody regularnie pracuje dla Harper's Bazaar i Numero, co nie przeszkadza mu w publikowaniu również w innych magazynach, m.in. w Vogue. 40-letni Solve Sundsbo (oryginalna pisownia: Sølve Sundsbø) mieszka i pracuje od 1994 roku w Londynie. Współtworzył do tej pory kampanie reklamowe dla Yves Saint Laurent, firmy Levi's, Nike, Estee Lauder, dla domów mody Hermes, Armani czy Lancome. Fani muzyki alternatywnej mogą go znać również jako autora okładek albumów Royksopp i Coldplay. Więcej jego zdjęć znajdziecie tutaj lub na jego stronie domowej.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem