Sony A33 - recenzja

Sony A33 - recenzja

Zacznijmy od tego, że nikt nie wie, czym jest Sony A33. Świat fotografii dopiero co otrząsnął się po łamiących wszelkie klasyfikacje PEN-ach Olympusa i NEX-ach Sony. Z trudem do tej samej nowej grupy "bezlusterkowców" zakwalifikowano przypominającą lustrzanki serię G Panasonica. Jak zakwalifikować nowe Sony A33 i A55? Teoretycznie są lustrzankami, bo mają lustra, ale ich elektroniczne wizjery są całkowicie sprzeczne z tym, co lustrzance mieć wypada. Póki co, sam producent unika jednoznacznych określeń, mówiąc enigmatycznie o aparacie cyfrowym z wymiennymi obiektywami. Samo cyfrowe oznaczenie modelu nie zawiera już właściwego dla lustrzanek skrótu DSLR (Digital Single-Lens Reflex camera), który zastąpiono sformułowaniem SLT (Single-Lens Translucent camera) gdzie słowo translucent – przeźroczysty, odnosi się do lustra.

Strona 1Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem


Spis treści