Canon numerem jeden w Japonii - Sony depcze mu po piętach

Canon numerem jeden w Japonii - Sony depcze mu po piętach

Właśnie zostały ogłoszone nagrody BCN, przyznawane producentom, którzy odnotowują najlepszą sprzedaż i największy udział w rynku w danym roku - Co prawda statystyki na podstawie których przyznawane są wyróżnienia odnoszą się do rynku japońskiego i niekoniecznie odzwierciedlają globalne trendy, to jednak dają wiele do myślenia.


W 2020 roku numerem jeden okazał się Canon, który odnotował najlepsze wyniki w segmencie kompaktów, bezlusterkowców i lustrzanek. Gratulację należą się zwycięzcy, jednakże dużo ciekawsze jest to, co działo się na pozostałych miejscach. Otóż porównując to zestawienie z poprzednimi latami uwydatnia się fakt, że pozycja Olympusa w branży bezlusterkowców stopniowo słabnie. Widać też kolejny dowód na to, iż zapowiedzi Sony, że chce uzyskać do 2021 największą sprzedaż wśród producentów aparatu, nie są pustymi przechwałkami. Producent ten stał się numer dwa w kategorii bezlusterkowców.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem