Sony Cyber-shot DSC-HX100V i DSC-HX9V - duży zoom i moduł GPS

Sony Cyber-shot DSC-HX100V i DSC-HX9V - duży zoom i moduł GPS

Sony Cyber-shot DSC-HX100V i DSC-HX9V to nowe kompakty z technologią 3D, zaawansowanym trybem panoramy i odbiornikiem GPS. Pierwszy z modeli charakteryzuje ponadto 30-krotny zoom optyczny, drugi - zoom 16-krotny. Co więcej, obydwa aparaty są w stanie filmować w jakości Full HD.


Sony Cyber-shot DSC-HX100V i DSC-HX9V zdolne są do nagrywania materiału wideo w formacie Full HD 1920 x 1080 z prędkością 50 klatek na sekundę. DSC-HX100V to sztandarowy model serii. Projektowany był z myślą o, między innymi, podróżnikach. Warto zwrócić tu uwagę na szerokokątny obiektyw Carl Zeiss Vario-Sonnar z powłoką T*, której zadaniem jest eliminowanie refleksów świetlnych. Skonstruowane z 11 elementów ułożonych w 10 grupach, szkło pokrywa zakres ogniskowych 27-810 mm (jasność f/2.8-5.6). Sercem aparatu jest 16.2-megapikselowa matryca CMOS Exmor R o przekątnej 1/2.3 cala.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem