Sony Cyber-shot RX100 VI z obiektywem o zakresie ogniskowych 24–200 mm

Sony Cyber-shot RX100 VI z obiektywem o zakresie ogniskowych 24–200 mm

Sony Cyber-shot RX100 VI to pierwszy aparat z rodziny RX100 wyposażony w obiektyw o dużej krotności zoomu: ZEISS Vario-Sonnar T 24–200 mmi F2,8 – F4,5. Wprowadzenie zaawansowanej optyki nie odbiło się na poręczności, kieszonkowych wymiarach, szybkości działania i wysokiej jakości obrazu. Dzięki szerokiemu zakresowi ogniskowych, jakości obrazu i uniwersalności przy fotografowaniu i filmowaniu aparat znakomicie sprawdzi się przy utrwalaniu codziennego życia i krajobrazów miejskich, fotografowaniu sportu i dzikiej przyrody, wykonywaniu portretów i w wielu innych zastosowaniach


Sony Cyber-shot RX100 VI jest wyposażony w 20,1-megapikselowy, warstwowy przetwornik obrazu CMOS Exmor RS™ typu 1,0" z własnym układem pamięci DRAM, zmodernizowanym procesorem obrazu BIONZ X™ oraz układem o dużej skali integracji, który do maksimum zwiększa szybkość przetwarzania i optymalizuje jakość obrazu w każdych warunkach. Kolejny atut aparatu RX100 VI to wyjątkowo wydajny system Fast Hybrid AF z 315 umieszczonymi na matrycy polami AF opartymi na detekcji fazy. System ten nastawia ostrość w ciągu zaledwie 0,03 sekundyiii, co jest najkrótszym na świecieii czasem w segmencie aparatów z przetwornikiem typu 1,0". Użytkownik może też fotografować z szybkością do 24 kl./sv — w pełnej rozdzielczości i przy nieprzerwanym działaniu systemów AF/AE — jak również nagrywać piękne filmy 4Kvii z odczytem wszystkich pikseli matrycy bez ich łączenia w grupy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem