Sony FS5 II - nowy kamkorder kompaktowy o maksymalnym potencjale twórczym

Sony FS5 II - nowy kamkorder kompaktowy o maksymalnym potencjale twórczym

Firma Sony rozwija ofertę produktów z dużym przetwornikiem obrazu, wprowadzając nowy kamkorder kompaktowy XDCAM FS5 II (sam korpus: PXW-FS5M2, zestaw z obiektywem: PXW-FS5M2K). Urządzenie jest wyposażone w matrycę Super 35 mm. Umożliwia rejestrację obrazu 4K*¹ HDR oraz RAW i zapis z szybkością 120 klatek na sekundę*². Łączy nieprzeciętną jakość obrazu z ergonomiczną, modularną konstrukcją, zapewniając producentom treści maksymalną swobodę twórczą.


Oprócz krzywych gamma S-Log 2/3 kamkorder FS5 II pozwala używać systemu organizacji pracy Instant HDR*³. System ten służy do produkcji materiałów HDR, których nie trzeba poddawać korekcji kolorystycznej*⁴ w postprodukcji.

Model FS5 II, wyposażony w system mocowania obiektywów typu E, doskonale nadaje się dla użytkowników kamer i aparatów z wymiennymi obiektywami. Zapewnia niewyczerpane możliwości twórcze przy produkcji reklam do Internetu, teledysków, seriali, materiałów wideo dla firm, filmowych zapisów wydarzeń i materiałów dokumentalnych.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem