Sony Handycam NEX-VG10E - pierwsza na świecie konsumencka kamera HD z wymienną optyką

Sony Handycam NEX-VG10E - pierwsza na świecie konsumencka kamera HD z wymienną optyką

Przetwornik obrazu CMOS Exmor APS HD o efektywnej rozdzielczości 14,2 megapiksela i wielkości 19,5 raza większej niż w konwencjonalnej kamerze, współpraca z obiektywami z mocowaniem E oraz A (z użyciem specjalnego adaptera), wysoka jakość dźwięku stereofonicznego Quad Capsule Spatial Array, 3-calowy wyświetlacz LCD i wizjer elektroniczny - oto główne atuty nowej Sony Handycam NEX-VG10E.


Sony NEX-VG10E to pierwszy model z serii Handycam, który został wyposażony w dużą matrycę CMOS Exmor APS HD, która pozwoli na uzyskanie - jak pisze producent - "pięknego rozmycia tła, rodem z prawdziwego kina". Najważniejszą nowością jest jednak współpraca z obiektywami o mocowaniu E (Sony NEX) oraz A (lustrzanki). O ile Sony prezentowało do tej pory jedynie dwa obiektywy z bagnetem E, to w przypadku mocowania A mamy do wyboru naprawdę wiele świetnych szkieł (jak choćby optyka Zeissa), które podłączyć można za pomocą adaptera LA-EA11.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem