Sony HXR-NX200 - kompaktowy kamkorder NXCAM, rejestrujący wspaniały obraz 4K o naturalnej kolorystyce

Sony HXR-NX200 - kompaktowy kamkorder NXCAM,  rejestrujący wspaniały obraz 4K o naturalnej kolorystyce

Firma Sony zaprezentowała na targach IBC 2018 nowy model kamkordera kompaktowego NXCAM: Sony HXR-NX200. Jest on zaprojektowany z myślą o potrzebach profesjonalnych wideofilmowców i twórców treści. Utrwala wspaniały obraz o rozdzielczości 4K i pięknej, naturalnej kolorystyce. Model HXR-NX200 będzie opłacalnym rozwiązaniem dla zawodowych wideofilmowców, łączącym pełny zestaw funkcji z wytrzymałością i małymi wymiarami.


Wszystkie kamery Sony powstają w ścisłej współpracy z naszymi klientami, by spełniały ich potrzeby i były najlepszymi możliwymi narzędziami do tworzenia wspaniałych materiałów.  Nowy HXR-NX200 nie stanowi tu wyjątku. Dzięki jakości obrazu 4K i dużej wydajności akumulatora ten uniwersalny kamkorder z naszej rodziny NXCAM doskonale sprawdza się podczas filmowania w plenerach i w ruchu. Pozwala twórcom treści i wideofilmowcom uniknąć zbędnych komplikacji i skupić się na tym, co robią najlepiej - mówi Norbert Paquet, dyrektor ds. zarządzania produktami w Sony Professional Solutions Europe.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem