Sony NEX-3, NEX-5 i NEX-3C - nowy firmware

Sony NEX-3, NEX-5 i NEX-3C - nowy firmware

Sony informuje o udostępnieniu aktualizacji firmware'u dla modeli NEX-3, NEX-3C oraz NEX5. Nowe oprogramowanie wnosi wsparcie dla adaptera LA-EA2.


Sony LA-EA2 to specjalny adapter z półprzepuszczalnym lustrem i własnym silnikiem autofocusu. Projekt ten pozwala w pełni korzystać z obiektywów z bagnetem A po podpięciu do korpusów serii NEX - i jest to jedyne tego typu akcesorium, umożliwiające fotografowanie z automatycznym ustawianiem ostrości. Do tej pory adapter funkcjonował jedynie w zestawie z aparatami NEX-5N, NEX-7 oraz kamerą NEX-VG20; teraz jednak producent udostęnił nowe oprogramowanie układowe, wprowadzające wsparcie dla modeli NEX-3, NEX-5 i NEX-C3, a także dla kamery NEX-VG10 czy nawet profesjonalnej NEX-FS100.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem