Sony NEX-5T z modułem NFC

Sony NEX-5T z modułem NFC

Sony odświeża linię bezlusterkowców modelem Sony NEX-5T, bazującym na 16-megapikselowej matrycy CMOS Exmor o rozmiarze APS-C, do którego dołączono technologię NFC wspomagającą połączenia Wi-Fi.


Sony NEX-5T został wyposażony, tak jak jego poprzednik Sony NEX-5R (czytaj test) w 16.1-megapikselowy sensor APS-C CMOS Exmor, ściśle współpracujący z szybkim procesorem BIONZ. Układ ten obsługuje czułość ISO w zakresie od 100 do 25600 oraz tryb filmowy, zdolny do rejestrowania materiału w jakości Full HD (1920 x 1080, 60p, format AVCHD 2.0). Sony NEX-5T pozwala na korzystanie z trybów manualnej ekspozycji (P, A, S, M), dysponuje również hybrydowym autofocusem (99 punktów detekcji fazy i 25 punktów detekcji kontrastu).
 
Warto przypomnieć o trybie ciągłym autofocusu i śledzeniu AF, po jego aktywacji obraz na trzycalowym, dotykowym monitorze LCD zostanie odpowiednio powiększony, by ułatwić dokładne ustawienie ostrości.
 
Sony NEX-5T poza dodanym modułem NFC (Near Field Communication - komunikacja bliskiego pola) krótkozasięgowym standardem komunikacji, który umożliwia bezprzewodową wymianę danych na odległość nie większą niż 20 cm nie różni się od swojego poprzednika Sony NEX-5R.
 
 
Reklama

Kompozycja w fotografii - praktycznie


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem