Sony NEX-VG10E - test kamery, cz. II - etap praktyczny

Sony NEX-VG10E - test kamery, cz. II - etap praktyczny

W pierwszym odcinku naszego testu premierowej kamery wideo z rodziny NEX, czyli modelu Sony NEX-VG10E, przyjrzeliśmy się uważnie budowie tego urządzenia oraz zaletom i wadom zastosowanych w nim rozwiązań. Teraz przyszła kolej na sprawdzenie tego sprzętu w terenie - podczas realizacji krótkiego filmu wideo połączonego ze skromną sesją zdjęciową. Czy spostrzeżenia dokonane w ramach "pierwszego wrażenia" potwierdzą się w praktyce? Przekonajcie się, co potrafi najnowsza kamera, czytając nasz test praktyczny!
Jak się tym wynalazkiem filmuje?


Po opisaniu konstrukcji testowanej pierwszej kamery z rodziny NEX, przybliżeniu jej predyspozycji, najważniejszych funkcji oraz najpoważniejszych wad, nadszedł dobry moment, aby przedstawić możliwości, obsługę, funkcjonalność i ergonomię tego modelu na przykładzie praktycznego zastosowania. W tym celu postanowiłem zrealizować z wykorzystaniem opisywanego sprzętu krótki klip wideo oraz wykonać na planie kilka zdjęć i podzielić się na łamach tego artykułu wnioskami, jakie nasunęły mi się podczas tworzenia tego materiału. Oto, jak kamera Sony NEX-VG10E sprawdza się w warunkach polowych - czas na test praktyczny.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem