Sony Open House 2011 - konferencja prasowa firmy Sony

Sony Open House 2011 - konferencja prasowa firmy Sony

Sony Open House to odbywająca się rokrocznie konferencja prasowa firmy Sony. Podczas tego wydarzenia prezentowane są najnowsze produkty i technologie, które firma oferuje, lub dopiero zamierza wprowadzić na rynek w najbliższym czasie. 25 stycznia 2011 roku był dniem, w którym zaproszeni do warszawskiego Centrum Expo XXI dziennikarze mogli zapoznać się z pełną ofertą firmy Sony. Przedstawiamy krótką relację z tego wydarzenia – zapraszamy do lektury.


Konferencja Sony Open House 2011 rozpoczęła się od wystąpień przedstawicieli formy Sony, którzy prezentowali nowe produkty i nowe rozwiązania technologiczne. Sporą ilość czasu poświęcono na telewizory Sony Bravia, które stają się swego rodzaju pomostem pomiędzy domem, a internetem i światem zewnętrznym. Telewizor to w tej chwili nie tylko wyświetlacz obrazu wymagający dodatkowego osprzętu (tunera SAT czy odtwarzacza DVD) – za jego pośrednictwem można korzystać, z wielu ciekawych funkcji np. Bravia Internet Video. Osoby zainteresowane produktami spod znaku Bravia powinny zwrócić uwagę na to, że Sony rozpoczęło współpracę z polską telewizją internetową ipla.tv. Za pośrednictwem produktów Sony takich jak telewizory Bravia czy konsole Sony PlayStation 3, będzie można oglądać oferowane przez ipla.tv materiały wideo wtedy, kiedy chcemy. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez połączenia z internetem, ale samo korzystanie z ipla.tv jest bezpłatne. Konsola Sony Playstation 3 została przedstawiona jako domowe centrum rozrywki, które służy nie tylko do grania, ale zapewnia także dostęp do przeglądarki internetowej i telewizji internetowej zarazem.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem