17 lutego 2012, 08:04
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 2129 razy

Sony SLT-A65 - Lista przebojów SwiatObrazu.pl

Sony SLT-A65 - Lista przebojów SwiatObrazu.pl

Jak jest naprawdę, czym fotografujemy, jaki sprzęt spełnia nasze oczekiwania? Czytajcie kolejne artykuły, głosujcie i dyskutujcie – zapraszamy i przypominamy sylwetkę lustrzanki Sony SLT-A65.


Jeden z najlepszych wizjerów elektronicznych, półprzepuszczalne lustro i tryb filmowania w Full HD 1080p to tylko niektóre zalety tego aparatu. Kontrowersyjna jest natomiast matryca, Gwarantuje ona oczywiście dobry, czy wręcz doskonały i szczegółowy obraz na niskich czułościach, ale już powyżej 6400 ISO zaczyna się solidna utrata szczegółów i zaszumienie. Nie jest to jednak czynnik wykluczający; w dalszym ciągu jakość zdjęć pozostaje na bardzo wysokim poziomie.


Sony SLT-A65

Sony SLT-A65


Technologia użyta w SLT-A65 to tzw. półprzepuszczalne lustro, które opisywaliśmy już na łamach SwiatObrazu.pl w tym miejscu. Aparat, w miejsce układu lustra znanego z klasycznych lustrzanek, posiada lustro półprzezroczyste, którego zadaniem jest rozwidlanie ścieżki optycznej. Wsktuek tego zabiegu ok. 30 procent światła trafia do czujnika autofocusu, reszta natomiast skierowana zostaje bezpośrednio na matrycę.


 

Więcej informacji o lustrzance Nikon D3X:

 


[kn_advert]

 Zobacz aktualne wyniki

 

Zobacz aktualne wyniki

 [kn_advert]Sony SLT-A65


Zobacz aktualne wyniki

[kn_advert]www.swiatobrazu.pl