Sony SLT-A65 - pierwsze zdjęcia przykładowe i pełen test ISO

Sony SLT-A65 - pierwsze zdjęcia przykładowe i pełen test ISO

Drugim z zaprezentowanych w ostatnich dniach aparatów firmy Sony jest "mniejszy brat" lustrzanki SLT-A77, czyli model SLT-A65, odznaczający się zbliżonymi parametrami technicznymi oraz nieco uproszczoną konstrukcją i ograniczoną funkcjonalnością. Dzisiaj pragniemy pokazać Wam galerię zdjęć wykonanych testowymi modelami tego aparatu oraz przedstawić jego możliwości w zakresie dostępnych czułości ISO oraz rejestrowania ujęć o poszerzonej rozpiętości tonalnej.


Informacje wstępne


Podczas konferencji zorganizowanej przez polskich przedstawicieli firmy Sony mieliśmy okazję wykonać sporo zdjęć testowych aparatem należącym do rodziny Alfa SLT – modelem Sony SLT-A65. Podobnie jak Sony SLT-A77, udostępnione nam aparaty SLT-A65 były egzemplarzami przedprodukcyjnymi i odznaczały się pewnymi usterkami obecnymi w oprogramowaniu. Przedstawiciele firmy Sony zapewnili jednak, że wszystkie wykryte podczas testów błędy zostaną wyeliminowane w ostatecznych wersjach handlowych sprzętu. Jednocześnie otrzymaliśmy zapewnienie, że jakość zdjęć wykonywanych przez wszystkie prezentowane aparaty jest taka, jaką będą odznaczały się produkty dostępne w sprzedaży detalicznej. Prezentowane zdjęcia przykładowe stanowią jednak, jak sądzimy, wystarczający pokaz możliwości najnowszej lustrzanki japońskiego potentata.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem