Sony VPL-EW130 - nowy projektor 3LCD

Sony VPL-EW130 - nowy projektor 3LCD

Sony VPL-EW130 to nowy projektor bazujący na technologii 3LCD - urządzenie pozwala na wyświetlanie obrazu z jasnością 3000 ANSI lumenów, rozdzielczością 1024 x 768 oraz kontrastem o współczynniku 2600:1.


Do głównych cech projektora Sony VPL-EW130, który już niedługo trafi do sprzedaży, należy natywna rozdzielczość 1280 x 800 oraz dwa pozostałe parametry, o których wspomnieliśmy powyżej. Warto do tej listy dodać także żywotność lampy - w tym przypadku jest to sześć tysięcy godzin. Urządzenie może pochwalić się również wbudowanym głośnikiem o mocy 1W oraz interfejsem HDMI. Sprzęt podczas pracy w zwykłym trybie generuje hałas na poziomie 31 decybeli. VPL-EW130 mierzy 11 x 31 x 27 centymetrów przy masie 3.1 kilograma. Na półkach sklepowych pojawi się w maju - niestety, producent nie podał jeszcze sugerowanej ceny detalicznej, pozostaje więc czekać na szczegółowe informacje.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem