Sony zaprezentowało model A9 III

Sony zaprezentowało model A9 III

Sony przedstawiło światu swoje najnowsze dziecko - model Alfą 9 Mark III, który jest pierwszym na świecie aparatem z globalną migawką - Oznacza to, że może fotografować z prędkością 120 kl/s bez zaciemnienia i oferuje minimalny czas naświetlania wynoszący aż 1/80 000 s.


Sony A9 III z centralną migawką

Najnowszy aparat bezlusterkowy Sony oferuje matrycę o rozdzielczości 24,6 MP, która według producenta zapewnia doskonałe wyniki przy wysokich wartościach czułości ISO i bardzo duży zakres dynamiczny. Stabilizacja w korpusie ma wydajność 8 EV. Wykorzystywany procesor obrazu to Bionz XR, który w porównaniu do tego wykorzystywanego przez model A9 II zapewnia 8-krotnie większą moc obliczeniową. Oznacza to z pewnością jeszcze bardziej wolne od szumów obrazy i błyskawiczne działanie. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem