Sony Cyber-shot W300 i 13.6 megapikseli

Sony  Cyber-shot W300 i 13.6 megapikseli

Wygląda na to, że wyścig megapikseli nadal trwa. Potwierdza to Sony, który zaprezentował nowy model z linii W wyposażony w matrycę o rozdzielczości aż 13.6 megapikseli zamkniętą w smukłą, stylową obudowę.


Cyber-shot W300 dysponuje matrycą CCD o rozmiarze 1/1.7 i rozdzielczości 13.6 megapikseli. Wyposażono go w obiektyw Vario-Tessar z 3x (35-105mm odpowiednik dla 35mm) zoomem marki Carl Zeiss oraz duży 2.7 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 230K punktów. W300 posiada również wizjer, który sprawdzi się przy kadrowaniu w bardzo ostrym śiwetle. Aparat pozwala na wykonywanie zdjęć w czułości od 80 do 3200 ISO oraz możliwość skorzystania z trybu wysokiej czułości, który pozwala nam na uzyskanie czułości 6400 ISO.Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem