Sony DSC-W300

Sony  DSC-W300

Bogata oferta firmy Sony została ostatnio powiększona o kolejny, niewielki cyfrowy aparat kompaktowy. Cechą wyróżniającą go wyraziście wśród innych konkurencyjnych modeli jest aż 13,6-milionowa rozdzielczość matrycy. Obiektyw cieszącej się zasłużonym uznaniem firmy Carl Zeiss powinien budzić zaufanie potencjalnego odbiorcy, a dodatkowe innowacyjne funkcje, takie jak np. „migawka na uśmiech”, są dowodem tego, że firma Sony nie daje wyprzedzić się innym markom sprzętu fotograficznego. Wynikiem ciągłego ulepszania swoich produktów jest również duży, jasny 2,7-calowy wyświetlacz LCD i opcja „inteligentnego doboru sceny”.


 Design  W300, o którym mowa, jest prosty i elegancki. Jego obudowa wykonana została z solidnego, wytrzymałego materiału a tytanowa powłoka chroni przed zarysowaniami. Dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji umożliwiają nam przyciski i pokrętło trybów znajdujące się tuż obok wyświetlacza. Są rozmieszczone ergonomicznie, ale ze względu na ich niewielki rozmiar mogą być niewygodne w użytkowaniu przez większą dłoń. Menu jest przejrzyste i logiczne, dostępne
w języku polskim i nie powinno sprawić kłopotu niedoświadczonym użytkownikom.  Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem