Sony A200

Sony A200

Sony zaprezentował następcę swojej pierwszej lustrzanki cyfrowej modelu A100. A200 nie wnosi wiele zmian w stosunku do poprzednika. Wyposażono go w tą samą matrycę CCD o rozdzielczości 10.2 megapiksli i wymiarach 23.6 x 15.8mm. Nowa lustrzanka pozwala nam teraz na wykonywanie zdjęć o maksymalnej czułości ISO3200.


Sony twierdzi, że zmianie uległ również system redukcji szumów i ich poziom został znacznie obniżony, ale czy to prawda dowiemy się dopiero wtedy gdy zobaczymy efekty jego pracy. Za przetwarzanie obrazu odpowiedzialny jest również ten sam procesor, który pracował w modelu A100 czyli BIONZ. Zmianie uległa również stabilizacja obrazu Super SteadyShot, która teraz pozwala na wydłużenie czasu ekspozycji o  2,5 – 3,5 stopnia EV. W modelu A100 było to  2,0 – 3,5 stopnia EV.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem