Sony Cyber-Shot H50

Sony Cyber-Shot H50

Oprócz kompaktu W300 Sony zaprezentował również dzisiaj bardziej zaawansowany model H50, który dysponuje 15x zoomem oraz matrycą o rozdzielczości 9.1 megapikseli i kilkoma usprawnieniami w porównaniu do modelu H9.


   


   


Cyber-Shot H50 wyposażony został w matrycę o rozdzielczości 9.1 megapikseli i rozmiarze 1/2.3 cala. Posiada obiektyw z 15x zoomem (31-465mm  odpowiednik 35mm) marki Carl Zeiss. Tu znajdziemy jedną z różnic w stosunku do modelu H9, gdyż w konstrukcji obiektywu użyto jednej soczewki ED, co ma poprawić jakość uzyskiwanych zdjęć. H50 posiada duży 3 calowy odchylany wyświetlacz o rozdzielczości 230K punktów i pozwala na wykonywanie zdjęć o maksymalnej czułości 3200 ISO.

 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem