Sony FX 1000e: test kamery

Sony FX 1000e: test kamery

O tym, jak duże znaczenie ma dobrej jakości kamera w procesie tworzenia filmu, wie każdy, kto choć raz miał możliwość posługiwania się tego typu urządzeniem. Niedawno na rynku pojawiła się nowa profesjonalna kamera cyfrowa High Definition zapewniająca doskonałą jakość obrazu, świetną ergonomię oraz duże możliwości kontroli rejestracji obrazu. Redakcja SwiatObrazu.pl postanowiła sprawdzić, jak w praktyce radzi sobie przeznaczona dla zawodowców i pasjonatów wideofilmowania najnowsza kamera firmy Sony - HDR-FX1000. Zapraszamy do lektury testu.

Strona 1


Jak powszechnie wiadomo firma Sony nie używa cyfr parzystych w nadawaniu numerów swoim kamerom. Tak też jest w wypadku następcy modelu serii fx - kamerą FX 1000e. Czy tym razem nieparzysta numeracja przyniosła szczęście?
Trudno jest mi pisać o kamerach Sony z segmentu fx. Po pierwsze nigdy na nich nie pracowałem, po drugie mogę powiedzieć, że jestem już silniej związany z serią małych XD Camów (Pmw ex1, ex3), mimo to postaram się opisać wrażenia z użytkowania nowego modelu z serii fx.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem