Sony TRIMASTER SRM-L560, czyli telewizor profesjonalny

Sony TRIMASTER SRM-L560, czyli telewizor profesjonalny

56-calowy olbrzym, Sony TRIMASTER SRM-L560, charakteryzuje się rozdzielczością 3840x2160 i ceną, która skutecznie odstraszy wszystkich tych, którzy już w tej chwili myślą o dalekosiężnych inwestycjach. Koszt tego giganta ma wynieść około 77500 dolarów, co w przeliczeniu na naszą rodzimą walutę daje plus-minus 225000 złotych.


Sama nazwa TRIMASTER ma być synonimem dla "mistrza trzech kategorii", telewizora idealnego. Kategoriami tymi są - jak twierdzi producent - wierna reprodukcja rzeczywistych kolorów, perfekcyjna jakość wyświetlanego obrazu i niezawodność. Szczerze mówiąc, z tego co można zauważyć, hasła reklamowe Sony'ego są odwrotnie proporcjonalne w stosunku do ceny; w przypadku produktów mniej "high-endowych" nie uświadczymy tak pieszczącej uszy, lakonicznej wypowiedzi, jak powyższa. Możnaby wręcz rzec, wnioskując z niektórych reklam, że co tańsze, to lepsze.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem