Sony Vegas Pro 8 - profesjonalny montaż audio wideo nareszcie w polskiej dystrybucji

Sony Vegas Pro 8 - profesjonalny montaż audio wideo nareszcie w polskiej dystrybucji

Po wielu miesiącach oczekiwań nareszcie został uruchomiony polski kanał dystrybucji i wsparcie techniczne dla użytkowników najnowszego programu firmy Sony przeznaczonego do edycji audio, wideo i authoringu DVD. Ze względu na swoje możliwości i cenę Vegas Pro 8 powinien zainteresować zarówno profesjonalistów, jak i początkujących użytkowników ceniących sobie przyjazny interfejs oraz intuicyjność obsługi.


Profesjonalne narzędzie do tworzenia materiałów wideo HD, edycji audio oraz authoring DVD i Blu-ray. Kolekcja Vegas Pro to zintegrowane środowisko pracy, które pozwala przejść przez wszystkie etapy produkcji wideo i audio. Obsługuje najnowsze formaty DV, AVCHD, HDV, SD/HD-SDI oraz kamery XDCAM i Sony DVD 5.1, umożliwia też eksport do Sony PlayStation Portable i nowego formatu wysokiej rozdzielczości Sony AVCHD.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem