Społeczeństwo w obiektywie - konkurs adresowany do uczniów szkół średnich

Społeczeństwo w obiektywie - konkurs adresowany do uczniów szkół średnich

Instytut Socjologii Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Szczeciński Oddział Polskiego Towarzystwa Socjologicznego zapraszają wszystkich uczniów szkół średnich do udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pt. „Społeczeństwo w obiektywie”. Celem konkursu jest wyłonienie zdjęć i projektów, które obrazują sytuację społeczeństwa. Fotografie można zgłaszać do konkursu zarówno indywidualnie, jak i zespołowo. Możliwe jest również przesłanie dłuższych projektów. Udział w konkursie jest bezpłatny.


Aby dokonać zgłoszenia, należy wysłać zdjęcia na adres e-mail zamieszczony na stronie organizatora. Najciekawsze fotografie zostaną opublikowane na stronie internetowej organizatora oraz podczas wystawy pokonkursowej, która będzie eksponowana na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego. Oprócz tego jury przyzna wartościowe nagrody rzeczowe. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 grudnia 2017 roku.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem