Sposób w jaki fotograf Alexi Lubomirski zdobywa zaufanie gwiazd

Sposób w jaki fotograf Alexi Lubomirski zdobywa zaufanie gwiazd

Alexi Lubomirski, który rozpoczął karierę jako asystent Mario Testino, dzisiaj sam jest przewodnikiem dla wielu początkujących fotografów mody, chętnie dzieląc się swoim doświadczeniem. Jego zdjęcia publikują Vogue, Harper’s Bazaar, V Magazine, Allure, Numero, Elle czy Vanity Fair.


"Mam taką zasadę, że kiedy pojawia się gwiazda (jeśli akurat pracuję z aktorką), znikam. Wszyscy się na nią rzucają, witają. Wolę jej dać trochę oddechu. Gdy już usiądzie przed lustrem do makijażu, wtedy się pojawiam. I tu mam kolejną zasadę - daję sobie pięć minut, żeby ją rozgryźć. Sprawdzić jaki ma humor, na co ma ochotę, czy jest po rozstaniu, czy może świeżo po imprezie, czy gustuje w sprośnych dowcipach. Zazwyczaj po tych pięciu minutach wiem co robić, żeby gwiazda czuła się najbardziej komfortowo. Jeśli jest zakochana, będziemy rozmawiać o miłości, jeśli właśnie urodziła - o dzieciach. Chodzi o to, żeby osoba, którą fotografuję, mi zaufała. Żebym był dla niej lustrem. Tylko wtedy się otworzy, będzie chciała coś z siebie dać. Czysta psychologia - mówi Lubomirski magazynowi "Esquire".

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem