Spotkanie z Mateuszem Damięckim podczas targów Film Video Foto

Spotkanie z Mateuszem Damięckim podczas targów Film Video Foto

Jedną z atrakcji targów FILM VIDEO FOTO 2010 będzie z pewnością spotkanie z
z Mateuszem Damięckim - aktorem i podróżnikiem poświęcone jego wyprawie na Syberię - Mercedes G/Allegro Syberia Expedition 2009.


Na początku był pomysł, który zrodził się z miłości Mateusza Damięckiego do Rosji. Od spontanicznego pomysłu do realizacji wiodła długa droga, dosłownie i w przenośni. Projekt wyprawy przez Syberię nad Morze Ochockie dojrzewał przez wiele miesięcy. W tym czasie Mateusz Damięcki (jeden z pomysłodawców i współtwórców wyprawy na Syberię, aktor, podróżnik) i Dominik Kopczyński (kierownik ekspedycji, reżyser i podróżnik), główni pomysłodawcy wyprawy, mierzyli się nie tylko z biurokracją, ale i kryzysem finansowym, który skutecznie utrudniał pozyskiwanie sponsorów. W tym czasie klarował się również skład zespołu, do którego dołączyli: Paweł Długołęcki (montażysta filmowy i telewizyjny, wieloletni przyjaciel Mateusza Damięckiego), Grzegorz Gos (inżynier, mechanik samochodowy Mercedes Benz Polska), Marek Sudoł (operator kamery, specjalista od zdjęć lotniczych, fotograf) i Tomasz Toruń (przedsiębiorca, prywatnie podróżnik, kierowca off roadowy). Każdy z uczestników miał inne zadanie do wykonania, Był nawigator, tłumacz, fotograf, operator kamery, montażysta, ale oni wszyscy musieli przede wszystkim pełnić rolę kierowców terenowych, przygotowanych do jazdy w trudnych warunkach tajgi i tundry syberyjskiej.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem