Spotkanie z fotografką, Marią Śliwą

Spotkanie z fotografką, Marią Śliwą

Muzeum Śląskie, w którym co miesiąc, w każdy ostatni wtorek miesiąca o godz. 17.00 odbywają się "Spotkania z fotografią" zaprasza na wieczór, poświęcony fotografii humanistycznej. Bohaterką wieczoru będzie Maria Śliwa.


Maria Śliwa jest absolwentką Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodz i czeskiego Instytut Fotografii Artystycznej. Od 1999 roku członkinią ZPAF-u Okręgu Katowice. Uprawia fotografię kreacyjną, reklamową i portretową. Jej ulubionymi gatunkami są portret i dokument. Wykłada w kilku szkołach fotograficznych i prowadzi zajęcia z fotografii studyjnej na kursach i warsztatach. Jest czynnym fotografem praktykiem. Od 1992 roku prowadzi własne studio fotograficzne. Sama o sobie mówi: Jestem w stanie podołać każdemu wyzwaniu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem