Spotkanie z Maciejem Stobierskim w Częstochowie

Spotkanie z Maciejem Stobierskim w Częstochowie

"Digitalizacja przestrzeni fotografii - specyfika pejzażu fotograficznego" - to tytuł spotkania z fotografem, Maciejem Stobierskim, które odbędzie się 19 października w Częstochowie.


Maciej Stobierski - fotografik,  wolny strzelec, pasjonat pleneru,  twórca własnego, autorskiego zbioru fotografii elementów pejzażu, przyrody, industrii. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików od 2001r.
Prowadzi zajęcia z fotografii cyfrowej i technik multimedialnych na Informatyce Obrazu i Dźwięku w Wyższej Szkole Mechatroniki w Katowicach. Prowadzi zajęcia oraz wykłady na kursach i seminariach organizowanych przez ZPAF , Muzeum Śląskie Uczestnik wielu wypraw wspinaczkowych w rozmaite regiony i góry świata : Hindukusz, Himalaje, Andy  oraz eksploracyjnych: Amazonia.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem