Sprawdź jakie e-kursy rozpoczęły się w tym tygodniu - to ostatni moment, aby dołączyć do Uczestników

Sprawdź jakie e-kursy rozpoczęły się w tym tygodniu - to ostatni moment, aby dołączyć do Uczestników

W ostatnich dniach rozpoczęły się kolejne edycje e-kursów przygotowanych przez redakcję SwiatObrazu.pl. Zapisując się dzisiaj na wybrany e-kurs dołączysz do grona ponad pięciu tysięcy Uczestników.

Największą zaletą zgłębiania tajników fotografii z książek jest możliwość sięgnięcia po nie w dowolnej chwili i miejscu.

Największą zaletą zdobywania wiedzy od doświadczonego nauczyciela jest możliwość czerpania z pokładów jego doświadczenia.

E-kursy łączą te dwie zalety.Sprawdź aktualne promocje!

 

13 listopada 2017 r. E-szkoła aktu

 

E-kurs zilustrowany jest inspirującymi aktami, które wykonał wielokrotnie nagradzany zawodowy fotograf Łukasz Malczewski. Uczestnicząc w e-kursie dowiesz się jak fotografować ludzkie ciało w mieszkaniu, w plenerze oraz w studio. Zdobędziesz umiejętności do nawiązywania dobrego kontaktu z modelką lub modelem. W e-kursie znajdziesz również odpowiedź na pytanie, z jakiego sprzętu (aparaty, obiektywy, oświetlenie, akcesoria) należy korzystać w fotografii aktu. Poznasz także sposoby optymalizacji oraz kreatywnego przeobrażania wykonanych zdjęć w cyfrowej ciemni.

Cena: 290,00 zł   Szczegółowy program   Dołącz do uczestników

14 listopada 2017 r. Fotografia studyjna dla początkujących

 

Praca w studiu fotograficznym wiąże się z zupełnie innymi wymaganiami oraz stawia przed fotografami odmienne wyzwania, niż wykonywanie zdjęć w przestrzeni publicznej, gdzie sytuacja jest dynamiczna i najczęściej wykorzystujemy światło zastane. To prawda, studio to przestrzeń bez porównania bardziej komfortowa, w obrębie której mamy pełną kontrolę nad wszystkim, co jest dla nas ważne z fotograficznego punktu widzenia. W studiu nie ma przypadków – każdy etap pracy twórczej musi być starannie zaplanowany i w pełni kontrolowany – a to wymaga odpowiedniej dawki wiedzy, którą zgromadziliśmy i w przystępny sposób opracowaliśmy w e-kursie, koncentrującym się na aspektach pracy w izolowanym, studyjnym środowisku. To wyjątkowa okazja, aby poznać możliwości, jakie stwarza osiągnięcie pełnej kontroli nad światłem, sesją i ustawieniami wszystkich kluczowych elementów.

Cena: 89,00 zł   Szczegółowy program   Dołącz do uczestników

15 listopada 2017 r. Filmowanie aparatem i edycja wideo

 

Na przestrzeni ostatnich lat filmowanie aparatami fotograficznymi przeszło znaczną ewolucję. Funkcja, która kiedyś była tak naprawdę tylko dodatkiem do aparatów kompaktowych i nie występowała w "poważnych i prawdziwych" aparatach cyfrowych rozwinęła się i trafiła do lustrzanek. Okazało się wówczas, że filmowanie aparatem fotograficznym ma pewne zalety, których kamery wideo i filmowe nie są w stanie zaoferować bez zainwestowania naprawdę poważnych kwot pieniędzy.

Cena: 129,00 zł   Szczegółowy program   Dołącz do uczestników

16 listopada 2017 r. Aparat fotograficzny w praktyce

 

Aby stworzyć fascynujące zdjęcie, potrzebujesz określonych narzędzi i wiedzy o tym, jak z nich efektywnie korzystać. Nowoczesny aparat fotograficzny z wymienną optyką - zarówno lustrzanka cyfrowa jak i bezlusterkowiec – kryje w sobie wiele tajemnic czekających na odkrycie, a instrukcja obsługi nie zawsze to ułatwia. Dodatkowo - sama znajomość możliwości technicznych aparatu nie jest wystarczająca. Konieczne jest nabycie odpowiednich nawyków, wprawa w posługiwaniu się nastawami, umiejętność definiowania ustawień własnych i zapamiętywania ich w systemie.

Cena: 79,00 zł   Szczegółowy program   Dołącz do uczestników

17 listopada 2017 r. Fotografowanie miasta nocą

 

Każdy z Was pewnie nie raz był pod wrażeniem widoku nocnej panoramy miasta, widząc efektownie oświetlone budynki i rozświetlone arterie.  Aż chciałoby się zatrzymać ten moment. Istnieje bardzo wiele sposobów na fotografowanie miasta nocą i uwiecznienie nocnego życia metropolii. Niektóre z tych technik pozwalają też uzyskać zupełnie fantastyczne obrazy. Nasz e-kurs nauczy Was, jak łatwo i na jak wiele sposobów można uwiecznić duże skupiska miejskie po zapadnięciu zmroku.

Cena: 85,00 zł   Szczegółowy program   Dołącz do uczestników

 

Sprawdź aktualne promocje!

 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Kurs fotografiiKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Plener dziecięcy Szpak Teleportacja ;) *** Spotkanie Z błyskiem w oku Wojownik