Średnioformatowe 56 Megapikseli w nowym Leaf AFi 10

Średnioformatowe 56 Megapikseli w nowym Leaf AFi 10

W związku z tym, ze branża reklamowa ma się bardzo dobrze i rozwija się w szybkim tempie, zapotrzebowanie na wysokiej jakości sprzęt fotograficzny ciągle rośnie. Na przeciw tym potrzebom wyszły firmy Hasselblad i PhaseOne prezentując niedawno nowe cyfrowe aparaty średnioformatowe wyposażone w matryce w rozmiarach i rozdzielczościach o jakich do tej pory można było tylko pomarzyć. W ślad za nimi poszedł także Leaf wypuszczając na rynek nowy aparat o nazwie Leaf AFi 10.


Prezentowany Leaf AFi 10 technologicznie nie odbiega od konkurencji a w pewnych kwestiach posiada nawet przewagę. Jego matryca o rozdzieczości 56 milionów pikseli plasuje się pomiędzy produktami PhaseOne i Hasselblada i w porównaniu do aparatu PhaseOne P 65+ jego matryca jest dłuższa o około 2 mm i węższa o około 4,4 milimetra. Producent chwali się, że rozciągnięcie matrycy pozwala lepiej wykorzystać możliwości obiektywów, które teraz oferują szerszy kąt widzenia aparaty konkurencji, czyli PhaseOne i Hasselblada.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem