STC Astro-Multispectra Clip Filter – filtr astrofoto dla małoobrazkowych Nikonów

STC Astro-Multispectra Clip Filter – filtr astrofoto dla małoobrazkowych Nikonów

Oferta akcesoriów astrofotograficznych w ciągu ostatnich kilku dni poszerzyła się o jeszcze jeden ciekawy produkt. Skorzystają z niego jednak tylko użytkownicy małoobrazkowych lustrzanek marki Nikon, ponieważ to właśnie dla takich korpusów jest on przeznaczony. Mowa o umieszczanym w komorze lustra filtrze odcinającym promieniowanie typowe dla zanieczyszczeń świetlnych przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej transmisji kluczowych dla fotografii astro linii widmowych gwiazd.


I oto kolejna po filtrze PureNight nowość dla miłośników astrofotografii (czyżby może ze względu na dłuższe noce pojawiało się ich więcej?). Jest to ponownie filtr optyczny, ale o nieco innych parametrach i zupełnie odmiennym polu zastosowania. Cena tego filtra to ok. 1620 dolarów HK, co w przeliczeniu na złotówki wynosi ok. 880 zł (bez podatków i ceł). Producent zapewnia realizację zamówień do wszystkich krajów świata.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem