Najnowszy album legendarnego fotografa pokazuje złożone relacje ludzi i zwierząt

Najnowszy album legendarnego fotografa pokazuje złożone relacje ludzi i zwierząt

Steve McCurry to kultowy fotoreporter, który zasłynął za sprawą niezwykle magnetyzujących i zapadających w pamięć portretów ludzi spotykanych podczas swoich podróży po całym świecie. Okazuje się jednak, że równie wnikliwie potrafi przyglądać się zwierzętom, w szczególności ukazując ich subtelne relacje z ludźmi. W najnowszym albumie zebrał takie fotografie, tworząc wyjątkową publikację, łączącą w sobie doskonały warsztat, piękne fotografie i ważna tematykę.


Steve McCurry prezentuje album zatytułowany Zwierzęta

Od słonia z czułością opierającego się o drzewo, na którym siedzi jego ludzki towarzysz po psa prowadzonego przez gruzy Kabulu zdjęcia Steve’a McCurry’ego opowiadają wiele różnorodnych historii, z których każda stanowi poruszający hołd dla stworzeń wraz z ludźmi dzielącymi miejsce na Ziemi. W albumie zatytułowanym po prostu Zwierzęta (Animals) legendarny fotograf prezentuje swoje ulubione zdjęcia zwierząt (i ludzi), które wykonał niemal na wszystkich kontynentach. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem