STOIK PanoramaMaker dla Mac OS X

STOIK PanoramaMaker dla Mac OS X

STOIK PanoramaMaker jest oprogramowaniem, które składa poszczególne zdjęcia w panoramy. Jak w większości tego typu aplikacji, mamy do dyspozycji tryb automatyczny i manualny.


STOIK ogłosił wydanie finalnej wersji programu do składania panoram - PanoramaMaker. Dzięki aplikacji złożymy panoramy poziomie, pionowe, 360-stopniowe. Panoramiczne ujęcie w trybie automatycznym to kwestia zaledwie kilku kliknięć, a gdy efekt końcowy okaże się niedoskonały, zawsze możemy procedurę przeprowadzić własnoręcznie. W STOIK PanoramaMaker zastosowano również specjalny algorytm, którego zadaniem jest usuwanie wszelkich "ruszających się" obiektów na poszczególnych fotografiach. Program kosztuje 39 USD.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem