Rzadkie zdjęcia strefy 51

Rzadkie zdjęcia strefy 51

Strefa 51 to miejsce, które przyciąga uwagę nie tylko entuzjastów teorii spiskowych, ale również pasjonatów lotnictwa czy wojskowości - Zasłynęła w popkulturze jako miejsce rzekomego przechowywania w tym miejscu przez amerykańskie wojsko wraku latającego spodka i ciał kosmitów. Chociaż te doniesienia raczej powszechnie przyjmowane są jako przykład budowania mitu, to jednak miejsce to wzbudza zainteresowanie, gdyż z pewnością związane jest z powstawaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych.


Gabriel Zeifman jest fotografem i pilotem. Postanowił wykonać zdjęcia Strefy 51 z powietrza. O istnieniu tego miejsca krążyły legendy i aż do 2001 roku władze USA nie chciały przyznać, że rzeczywiście strefa ta nie jest wymysłem popkultury. Wiele wciąż pozostaje tajemnicą, jednakże dziś wiadomo, że w strefie 51 znajduje się baza wojskowa, w której testowane są najnowocześniejsze technologie lotnicze. Zdjęcia satelitarne ukazały, iż znajduje się tam najdłuższy pas startowy na świecie o długości 9 km. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem