Namiot bezcieniowy Konseen Photo Studio – przenośne studio fotograficzne dla portrecisty

Namiot bezcieniowy Konseen Photo Studio – przenośne studio fotograficzne dla portrecisty

Namioty bezcieniowe wykorzystywane są w fotografii produktowej, gdzie pomagają wyeliminować cienie i stworzyć prawidłowe zdjęcia packshotowe. Zdecydowanie ułatwiają i usprawniają prace, co ma ogromne znaczenie w szczególności w przypadku tworzenia obszernych katalogów produktów czy oferty dla sklepów internetowych. Konseen Photo Studio to produkt, który pozwala na wykorzystanie zalet namiotów bezcieniowych w trakcie pracy z modelami i produktami o dużo większych gabarytach. Umożliwia zaoszczędzenie czasu, który zazwyczaj jest potrzebny na konfigurację oświetlenia w studiu fotograficznym i pozwala szybko wykonać poprawny portret.


Konseen Photo Studio to lekki namiot o rozmiarach zdolnych pomieścić dorosłego modela. Akcesorium charakteryzuje się szybkim montażem – wystarczy połączyć ze sobą rurki tak, aby utworzyć ramę namiotu, a następnie rozłożyć materiał i zapiąć go za pomocą zamków błyskawicznych oraz rzepów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem