27 października 2010, 10:04
Autor: Antoni Żółciak
czytano: 6016 razy

Stylowa, męska torba fotograficzna

Stylowa, męska torba fotograficzna

Firma Jill-E znana jest z produkcji ciekawie zaprojektowanych toreb i torebek na aparaty, jednak w większości są one przeznaczone dla Pań. Tym razem to męska część fotograficznego świata może zaopatrzyć się w niepozorną, a jednocześnie stylową torbę typu "messenger". Będzie to nieco mniejsza wersja już istniejącego "Jacka".

Na nowojorskich targach PhotoPlus Expo (które, notabene, zaczynają się już jutro) zostanie zaprezentowana nowa, męska torba fotograficzna firmy Jill-E. Model o nieskomplikowanej nazwie "Jack Messenger Mini" był już, co prawda, pokazany podczas tegorocznej Photokiny, jednak dopiero teraz rozpoczyna się jego bardziej intensywna promocja. Torba wykonana została z nylonu i wysokiej jakości skóry, a według zapewnień producenta ma pomieścić korpus, dwa obiektywy i lampę. Jest też wewnętrzna kieszonka na iPada lub inny tablet o podobnych rozmiarach. W sprzedaży już od jakiegoś czasu można znaleźć nieco większy model o podobnym designie. 

Prezentowana "miniatura" kosztować będzie 189.99 USD, co po przeliczeniu da ok. 540 złotych. Na tej stronie możecie zobaczyć niedawno prezentowaną torebkę tego producenta, przeznaczoną na najmniejsze kompakty.

 

Jill-E Jack Messenger Mini
Torba Jill-E Jack Messenger

Jill-E Jack Messenger Mini
Torba Jill-E Jack Messenger

 

Źródło: Jill-E

 www.swiatobrazu.pl