Summertale Marciana Oliva Soto

Summertale Marciana Oliva Soto

Marcin Oliva Soto, zawodowy fotoreporter, m.in. od czterech lat fotografuje sztukę Katarzyny Kozyry. Teraz zdjęcia, dokumentujące projekty znanej i kontrowersyjnej artystki można zobaczyć w Jeleniej Górze.


Zdjęcia autorstwa Marcina Oliva Soto to rejestracja z planu filmowego krótkometrażowego filmu pt. Summertale, czyli najnowszego projektu Katarzyny Kozyry, czołowej polskiej artystki sztuki współczesnej. W okolicach maja i czerwca 2008 r. Kozyra wraz z bohaterami wcześniejszego przedsięwzięcia o nazwie ?W sztuce marzenia stają się rzeczywistością?, Maestro-Grzegorzem Pitułejem i Glorią Viagrą, przeniosła się do baśniowej krainy z domem i ogrodem zamieszkałym przez grupę karliczek. Jako plenery w naturze oraz miejsca do zdjęć posłużyły między innymi Kwieciszowice koło Jeleniej Góry oraz Pałac Herbsta w Łodzi.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem