Superbohaterowie wkraczają w życie Wire Hona dzięki wymuszonej perspektywie

Superbohaterowie wkraczają w życie Wire Hona dzięki wymuszonej perspektywie

Umiejętne posługiwanie się perspektywą w fotografii jest kluczowe, aby zapanować nad kadrem i móc swobodnie realizować swoje pomysły na zdjęcia. Pojęcie sztucznej lub wymuszonej perspektywy części z naszych Czytelników może kojarzyć się przede wszystkim z dość banalnymi ujęciami z wakacji, wśród których sztandarowym jest „podtrzymywanie” wieży w Pizie lub „trzymanie” zachodzącego słońca w dłoni. Jednak zabawa z perspektywą nie musi być tak sztampowa – wystarczy odrobina kreatywności.


Malezyjski kolekcjoner zabawek Wire Hon wykorzystał techniki sztucznej perspektywy, aby do swojego świata zaprosić różnych superbohaterów DC i Marvela, takich jak Hulk, Batman, Supermen, Deadpool czy Czarna Wdowa. Za pomocą umiejętnie zaplanowanego planu zdjęciowego figurki mają za zadanie wykonywać zwyczajne obowiązki domowe, jak na przykład czyszczenie ganku – czasami przy pomocy ich nadludzkich zdolności. I chociaż superbohaterowie często niechętnie wykonują te zadania, na zdjęciu grupowym prezentują się jak jedna wielka, szczęśliwa rodzina.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem