Światło ciągłe do filmowania i fotografii - 11 nowych lamp LED od FOMEI

Światło ciągłe do filmowania i fotografii -  11 nowych  lamp LED od FOMEI

Fomei wprowadza do oferty 11 nowych lamp LED zarówno panelowych jak i reflektorów z soczewką Fresnela z wysokim CRI 95. Odświeża tym samym swoją ofertę lamp LED, do których należały Fomei LED 600 oraz Fomei LED 1200.


Lamy Fomei LED posiadają wspólne cechy:

Czytelny wyświetlacz. FOMEI LED wyposażone są w wygodny i czytelny ekran dotykowy prezentujący aktualną temperaturę barwową oraz stopień natężenia światła.

Wygodna obsługa. Jasność i temperaturę barwową można ustawiać przy pomocy podświetlanego ekranu dotykowego, potencjometrów lub za pośrednictwem aplikacji L-CONTROL .

Bezprzewodowe sterowanie. Lampami FOMEI LED WIFI można sterować bezprzewodowo przez telefon lub tablet. Wystarczy podłączyć opcjonalny odbiornik Wifi i pobrać aplikację L-control na urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS. Czytelna i prosta w obsłudze aplikacja posiada wiele udogodnień przyspieszających pracę w studiu fotograficznym lub na planie filmowym. Dzięki niej z jednego miejsca można sterować każdą lampą lub poszczególną grupą lamp. Zmiana temperatury barwowej lub jasności dla całej grupy lamp trwa zaledwie kilka sekund. Dodatkowo aplikacja pozwala tworzyć indywidualne ustawienia (tzw.presety), które są zachowane w pamięci urządzenia mobilnego.

Kompatybilność z innymi źródłami światła. Jeśli używasz lamp halogenowych, fluorescencyjnych lub innych diodowych lamp LED, nie martw się o różną temperaturę barwową światła. Bez problemu dostosujesz lampy do tych, które już posiadasz. Dzięki szerokiemu zakresowi temperatury barwowej ( 3000 ° K - 8000 ° K), możesz cieszyć się nowym, wydajnym i wygodnym źródłem światła, które można idealnie dopasować do istniejącego.     

Dodatkowymi cechami lamp z soczewką Fresnela są wskaźnik temperatury  wewnątrz urządzenia oraz możliwość zmiany średnicy plamy światła.

Nie martw przegrzaniem. Na tylnym panelu lamp LED z soczewką Fresnala znajduje się wskaźnik temperatury a wewnątrz zamontowano system aktywnego chłodzenia i “ochrony przed przegrzaniem". Lampy pracują do temperatury 75° C, którą bardzo trudno osiągnąć więc nie martw się ich przegrzaniem. Jeśli chcesz pracować w trybie cichym, możesz wyłączyć wentylator kosztem zmniejszonej wydajności na poziomie 50%.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem