Miniaturowy, oryginalny światłomierz podbija Kickstartera

Miniaturowy, oryginalny światłomierz podbija Kickstartera

Kickstarter to kopalnia świetnych pomysłów - W ostatnim czasie przebojem na tym portalu stał się miniaturowy światłomierz adresowany do fotografów korzystających z tradycyjnych aparatów. Małe sześcienne urządzenie posiada wymiary wynoszące nieco ponad 2,5 cm w każdym z boków i waży 8 g. Posiada cyfrowy wyświetlacz i można go z łatwością zamontować na gorącej stopce aparatu.


Światłomierz nazwany Reveni został opracowany przez inżyniera elektryka i entuzjastę fotografii w jednym, Matta Bechbergera. Pragnął on mieć do dyspozycji akcesorium, które dawałoby łatwy dostęp do światłomierza i byłoby wygodne w obsłudze w starych aparatach, które pozbawione są tego elementu. Światłomierze ręczne postrzega jako nieporęczne i zmuszające do niewygodnego żonglowania pomiędzy nimi a aparatem w trakcie wykonywania zdjęć. Jego propozycja pozwala uniknąć tego problemu

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem