Świetne zdjęcia naśladowcy cyklu Follow me

Świetne zdjęcia naśladowcy cyklu Follow me

W 2013 roku zdjęcia Murada Osmanna "Follow me” stały się niekwestionowanym hitem sieci. Fotografie powstawały w trakcie podróży dookoła świata, i znajdował się na nich zawsze stały element, czyli jego ręka, ciągnięta przez rękę jego dziewczyny, obecnie już żony. Zapanowała wielka moda na tego typu ujęcia, na rynku pojawiły się nawet sztuczne ręce do potrzymania w kadrze, nawet gdy nikogo do potrzymania nie mamy. Jednak żadnemu z naśladowców nie udało się powtórzyć sukcesu Osmanna. Teraz to się może zmienić za sprawą Honzy Řeháčka.Honza jest fotografem z Czech, z ogromnym zamiłowaniem do dziewiczej przyrody, podróży i swojego psa Sitka. Często można go spotkać, kiedy łączy swoje trzy pasje, biorąc Sitkę na przygody w dzikie i piękne miejsca i upewniając się, że zrobił po drodze kilka niesamowitych zdjęć.
 
Honza uwielbia poranki, gdy może uchwycić mgłę w chłodniejszych porach roku, jednak. gwiazdą każdego kadru jest oczywiście jego wierny przyjaciel Sitka. A nawiązanie do serii zdjęć "Follow me" jest znakomite.

Follow me Honzy Řeháčka

Follow me
 
 
Follow me
 
Follow me
 
Follow me
 
Follow me
 
Follow me
 
Follow me
 
Follow me
 
Follow me
 
Follow me
 
 
 

Reklama

Sekrety fotografii cyfrowej dla początkujących


Jak fotografować, żeby Twoje zdjęcia wyróżniały się w galeriach internetowych i mediach społecznościowych? Odpowiedź znajdziesz w najnowszym e-kursie SwiatObrazu.pl, który ma za zadanie przybliżyć techniki – zarówno fotograficzne, jak i związane z cyfrowymi manipulacjami obrazem – umożliwiające znaczne podniesienie poziomu estetycznego i technicznego Waszych zdjęć.

  

Sprawdź jak przebiega e-kurs

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 100% 0% ocen: 3

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Warte uwagiKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.


Domyślny avatar Nieporównywalnie lepsze od pierwowzoru. 2018.10.20 20:36, AntonQ1 # 


Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Góry Izerskie Góry Izerskie Stóg Izerski Schronisko na Stogu Izerskim Akrobata Miłośnicy Co tam chowasz?